Viss atpūtai un brīvā laika pavadīšanai mūsu stendā “OUTDOOR Riga 2023”

Plašs aktīvās atpūtas zīmolu un to produktu klāsts, kas padarīs brīvā laika pavadīšanu vēl ērtāku un baudāmāku.
Iespēja aplūkot, izmēģināt un iegādāties produktus no tādiem zīmoliem kā – “Thule”, “Herocamper”, “Black + Blum”, “Calix”, “Fenix” un daudziem citiem!

Plāno ceļojumu vai aktīvo atpūtu
Mūsu stendā būs iespēja aplūkot un saņemt konsultāciju par piemērotāko aprīkojumu, plānojot ceļojumu ar auto vai aktīvo atpūtu.
Palīdzēsim izvēlēties gan piemērotākos un ērtākos velo turētājus, gan “Thule” vai “Calix” jumta kastes, nodrošinot papildus bagāžas vietu, ne tikai dodoties ceļojumā, bet arī ikdienā.

Vai spēj iztēloties kā būtu nakšņot uz automašīnas jumta?
Droši nāc pie mums un izmēģini, cik ērtas ir “Thule” jumta teltis, bet, ja esi nolēmis ļauties ceļojuma brīvībai, noteikti apskati “Herocamper” kempera piekabi, kas aprīkota ar pilnvērtīgu guļamistabu un virtuvi.

Sporto vai atpūties kopā ar bērniem!
Esam padomājuši arī par aktīviem un sportu mīlošiem vecākiem ar maziem bērniem. Jūsu aktivitāšu sabiedrotais būs “Thule” bērnu ratiņi vai velo piekabe, apsolām, ka bērni būs sajūsmā. Savukārt nakts skrējējus vai pārgājienu cienītājus pārsteigs kvalitatīvie “Fenix” galvas vai kabatas lukturīši.

Šī ir tikai daļa no plašā piedāvājuma, ko varēsiet aplūkot mūsu stendā izstādē “Outdoor Riga 2023”.

Mēs pārstāvam vispasaules mēroga ražotājus, kuru produkcija ir zināma kā augstas kvalitātes auto rezerves daļas, aksesuāri un tehnoloģijas. Garantējam kvalitāti un funkcionalitāti.

Tiekamies Ķīpsalā no 14. – 16. aprīlim.