Serviss

Mēs esam lepni izstrādājuši Hero Camper par pirmās klases transportlīdzekli ar unikālu dizainu, satriecošu uzbūves kvalitāti un optimālām braukšanas spējām.

Lielākā daļa cilvēku ērti ietilpst Hero Camper.

Informāciju par izmēriem, svaru un papildu iespējām skatiet mūsu brošūrā.

IZSTRĀDĀTS & MONTĒTS DĀNIJĀ  

Servisu piedāvājam sadarbībā ar AUTOEKSPERTS

Garantijas un pēc garantijas serviss un apkope sadarbībā ar AUTOEKSPERTS.

Pēc pirmajiem kilometriem

Pēc Hero Camper lietošanas, nobraucot apmēram 100 kilometrus, mēs iesakām pārbaudīt riteņu skrūves un nepieciešamības gadījumā tās pievilkt. Pievilkšanas griezes moments ir 100 Nm.

Pēc nobrauktiem 500 kilometriem (un ne vēlāk kā pēc 6 mēnešiem) jāpārbauda riteņu gultņi un pārtraukumi (ja nepieciešams, lieciet to pārbaudīt servisa centrā). Slīdošās virsmas pie bruģētā salona, kā arī smērvielas, vadības eņģes un kronšteini jāpārbauda vēlākais pēc 5000 kilometriem. Ja iepriekš minētie nobraukumi netiek sasniegti, kemperis jāpārbauda ne vēlāk kā pēc 1 gada un pēc tam vismaz reizi gadā. Mēs arī iesakām vismaz reizi gadā jūsu kemperi pārbaudīt un veikt tehnisko apkopi pie vietējā izplatītāja.

Hero Camper tīrīšana

Mēs iesakām regulāri tīrīt jūsu kemperi no tādiem piesārņojumiem kā sāls, lietus, tauki un ķīmiskas vielas. To parasti veic ar parastu mazgāšanu un tīrīšanu ar auto specializētu šampūnu. Ieteicams arī regulāri pulēt jūsu Hero Camper. Tas tiek darīts ar krāsas/gelcoat hermētiķi, un tas pagarina virsmas spīdumu un krāsu, vienlaikus ievērojami atvieglojot tīrīšanu. Mēs iesakām CPP (Clean-Polish-Protection).

Hero Camper piekabināšana

Savienojums ar jūsu kemperi ir jāatver un jāpiestiprina pie pūķa bumbiņas ar spiedienu uz leju. Tas tiks automātiski aizvērts un nodrošināts. Neaizmirstiet pārbaudīt savienojumu katru reizi, kad uzstādāt savu kemperi – gan vizuāli, gan paceļot pūķa bumbu, lai pārliecinātos, ka sajūgs atrodas pareizā stāvoklī un ir nostiprināts.

Hero Camper apkopes rokasgrāmata

Drošības vads

Drošības vads ir uzstādīts aiz velkošā transportlīdzekļa, tāpēc jūsu Hero Camper arī braucot straujus līkumus un ekstremālā braukšanas gadījumā ir daudz brīvības un būs stabils. 

Gaismas Jūsu kemperī

Gaismas spraudnis jāpievieno velkošā transportlīdzekļa strāvas kontaktligzdai. Kabelis jānovieto tā, lai kemperis pārāk nesavilktu kabeli – pat ekstremālos līkumu leņķos. Pirms braukšanas neaizmirstiet pārbaudīt, vai jūsu Camper gaismas ir pievienotas pareizi un darbojas.

Hero Camper atvienošana

Atbrīvojiet gaismas spraudni no velkošā transportlīdzekļa un ievietojiet to kontaktligzdas turētājā. Atbrīvojiet drošības vadu no velkošā transportlīdzekļa. Pavelciet uz augšu sajūga rokturi, spiediet uz priekšu un paceliet pūķa lodes sajūgu. Vienlaikus varat izmantot atbalsta riteni.

Pārliecinieties, vai izmantojat pareizo riepu spiedienu

HERO RANGER

  • Riteņu pievilkšanas griezes moments (100 Nm).
  • Riepu spiediens: 265/65 R17, 26,5 PSI
  • Slodzes indekss: maks. 112 (1120 kilogrami)
  • Ātruma indekss: maks. N (140 kmH)

HERO TRAVELLER

  • Riteņu pievilkšanas griezes moments (100 Nm).
  • Riepu spiediens: 195/60 R15, 34 PSI
  • Slodzes indekss: maks. 90 (850 kg)
  • Ātruma indekss: maks. N (140 kmH)

Ja neatradāt to, ko meklējāt, iespējams, vēlēsities apskatīt bieži uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļu.

Shopping Cart